Automaty vendingowe - producent

O Nas

Polska Marka

O Nas

Fundamentem pod budowę marki Evend stał się samodzielnie zaprojektowany automat sprężynowy ASV 1.5 6×8 przeznaczony do sprzedaży automatycznej. Pierwszy automat sprężynowy produkcji polskiej otworzył drogę do powstania kolejnych wersji znajdujących szerokie zastosowanie wśród operatorów vendingowych w Polsce i zagranicą.

Misja

Pragniemy aby Nasz produkt był idealnym urządzeniem gwarantującym generowanie nieograniczonego źródła dochodu. Automaty vendingowe naszej produkcji to ergonomiczny i inteligentny usługowy produkt. EVEND TO NOWE MOŻLIWOŚCI.

O Nas

Evend to marka polskich automatów vendingowych produkowanych przez EBA Sp. z o.o. – firmę o wieloletniej tradycji produkcji przemysłowej, ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym oraz która promuje rozwój i innowacyjną technologię. Evend to wizja nieograniczonej funkcji automatu vendingowego, który sprawdzi się w każdym kanale dystrybucji. Nasze produkty są idealnym rozwiązaniem gwarantującym generowanie większej ilości źródeł dochodu.

Automaty

Automaty są owocem naszych wieloletnich prac badawczo – rozwojowych. Głównymi cechami naszego automatu są: elegancka szklana witryna ułatwiająca wybór klientowi odpowiedniego towaru, niezawodny sposób wydawania zakupionego produktu, który odbywa się poprzez tzw. moduł sprężynowy, intuicyjny panel obsługi, łatwy w utrzymaniu czystości, elegancka solidna stalowa konstrukcja zapewniająca ochronę na najwyższym poziomie, termoizolacyjna wewnętrzna komora, zapewniająca odpowiednie warunki przechowania i świeżość towaru.