O NAS

Evend to marka polskich automatów vendingowych produkowanych przez EBA Sp. z o.o. – firmę o wieloletniej tradycji produkcji przemysłowej, ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym oraz która promuje rozwój i innowacyjną technologię.
Evend to wizja nieograniczonej funkcji automatu vendingowego, który sprawdzi się w każdym kanale dystrybucji. Nasze produkty są idealnym rozwiązaniem gwarantującym generowanie większej ilości źródeł dochodu.

Automaty Solid są owocem naszych wieloletnich prac badawczo – rozwojowych. Model Solid to automat sprężynowy, który został zaprojektowany na potrzeby operatorów vendingowych. Solid należy do grupy urządzeń typu Snacks Vending, które służą do sprzedaży napojów chłodzących i przekąsek.
Solid to zindywidualizowane urządzenie sprzedające w którym wykorzystano innowacyjne i sprawdzone rozwiązania na poziomie światowego vendingu.

MISJA

Pragniemy aby Nasz produkt  był idealnym urządzeniem  gwarantującym generowanie nieograniczonego źródła dochodu. Automaty vendingowe naszej produkcji to ergonomiczny i inteligentny usługowy produkt.
EVEND TO NOWE MOŻLIWOŚCI.

Głównymi cechami naszego automatu są: elegancka szklana witryna ułatwiająca wybór klientowi odpowiedniego towaru, niezawodny sposób wydawania zakupionego produktu, który odbywa się poprzez tzw. moduł sprężynowy, intuicyjny panel obsługi, łatwy w utrzymaniu czystości, elegancka solidna stalowa konstrukcja zapewniająca ochronę na najwyższym poziomie, termoizolacyjna wewnętrzna komora, zapewniająca odpowiednie warunki przechowania i świeżość towaru.