DODATKOWE WYPOSAŻENIE AUTOMATÓW VENDINGOWYCH

Nasze urządzenia dodatkowo mogą być wyposażone w specjalne akcesoria zwiększające atrakcyjność i możliwości sprzedażowe każdego automatu.
Opcjonalne elementy wyposażenia są zaprezentowane poniżej.

W celu poprawienia funkcjonalności automatu, oraz skrócenia czasu przygotowania i dalszej obsługi maszyny przez serwisanta wyposażamy szuflady automatów w wyświetlacze numeryczne informujące klienta o cenie i numerze produktu. Dodatkowo wyświetlacze mogą być obsługiwane w trybie online.

 

Automat vendingowy to sklep samoobsługowy, który nie tylko sprzedaje ale może zachęcić do zakupu. Wypróbuj naturalne narzędzie marketingowe – Aromavending system, który sprowokuje zakup produktów z automatu.

Evend Real Time Information – ERTI to nowoczesna technologia pozwalająca efektywnie zarządzać automatem vendingowym przez operatora.

Efekt marketing to zestaw kolorowego oświetlenia oraz głosowej pozytywki, które mają na celu zachęcić do zakupu. Zwróć uwagę przechodniów za pomocą mówiącego automatu.

Wszystkie model automatów Evend zapewniają odpowiednią świeżość zatowarowanych produktów  poprzez odpowiedni obieg chłodnego powietrza.

Nasze urządzenia współpracują z wszystkimi przodującymi i znanymi na rynku kontrolerami pracującymi w protokole komunikacyjnym MDB takich jak: wrzutników monet, akceptorów banknotów i czytników płatności bezgotówkowych.

Dbamy o otoczenie automatów i zwiększamy ich funkcjonalność. Każde urządzenie może zostać wyposażone w eleganckie metalowe akcesoria, które sprawią, że automat stanie się miejscem do krótkiego odpoczynku. Oferujemy szafki, półki, stoliki i kosze na odpady.